Ako člen GGI, jednej z desiatich najväčších medzinárodných účtovných, poradenských a právnych aliancií, sme schopní celosvetovo poskytovať poradenstvo najvyššej kvality. Prostredníctvom GGI vieme spolupracovať so zahraničnými expertmi, ktorí sú schopní poskytnúť poradenstvo podľa lokálnych predpisov ako aj v stratégiách vstupu na trh.

Široké medzinárodné pôsobenie GGI otvára možnosti vstupu na globálny trh pre nás ako i pre našich klientov. Prostredníctvom nášho členstva v GGI máme prístup k vysoko kvalitným poradenským spoločnostiam v takmer každom finančnom a obchodnom centre po celom svete. Túto možnosť oceníte, či už hľadáte obchodné príležitosti mimo územia Vašej krajiny, alebo ak potrebujete medzinárodnú podporu k službám na Vašom domácom trhu.

Sme tu, aby sme Vám pomohli a podporili Váš úspech tam, kde Vás Vaše podnikanie zavedie. Pre viac informácií navštívte GGI (www.ggi.com).

MZDOVÉ SLUŽBY

V oblasti mzdových služieb spoločnosť AT Partners poskytuje predovšetkým nasledovné služby:

  • MZDOVÉ SLUŽBY

    Spoločnosť AT Partners poskytuje služby spracovania miezd podľa individuálnych požiadaviek klientov. Mzdy našich klientov sú pripravované v súlade so slovenskou legislatívou. (viac)
  • DAŇOVÉ PORADENSTVO PRE ZAHRANIČNÝCH PRACOVNÍKOV

    V rámci narastajúcej  globalizácie si uvedomujeme potreby vysielania zamestnancov do zahraničia alebo prijímania pracovníkov zo zahraničia. Spoločnosť AT Partners v rámci mzdových služieb poskytuje integrované služby aj pre spoločnosti, ktoré vysielajú svojich  zamestnancov do zahraničia alebo prijímajú zahraničných spolupracovníkov. (viac)


Diskrétnosť

Zachovávanie diskrétnosti má pre nás rozhodujúci význam.